Dawny Dom Nasze Miejsce

Dawny Dom Fotografie zarezerwuj pokój na wynajem!

Dawny Dom, położony w miejscowości Łowiska w gminie Płoty w województwie zachodniopomorskim, to wyjątkowe miejsce, które oferuje swoim gościom możliwość doświadczenia atmosfery dwudziestolecia międzywojennego.

Lokalizacja i Kontakt:

Adres: Łowiska 10, 72-310 Płoty, Zachodniopomorskie, Polska​1​​.
Kontakt: +48 881 016 679, Strona internetowa booking.dawnydom.pl​​.

Opis Miejsca:

Dawny Dom stworzono z myślą o przeniesieniu gości w czasie do epoki międzywojennej, gdzie mogą doświadczyć atmosfery tamtych czasów. Miejsce to wyposażone jest w antyczne meble, olejne obrazy, zabytkowe techniki i lampowe radia. W Dawny Domu panuje unikatowy klimat, gdzie czas płynie wolniej, a goście mogą delektować się spokojem otoczenia, słuchać muzyki z epoki, oraz delektować się wschodami i zachodami słońca​​.

Udogodnienia i Aktualności:

Dawny Dom oferuje trzy stylowe, tematyczne pokoje oraz dużą łazienkę utrzymaną w stylistyce dawnej, z toaletkami i wygodnym prysznicem. Do dyspozycji gości jest również salonik z XVIII-wiecznym kredensem i stoliczkami, gdzie można spędzać czas na pogawędkach. W obiekcie znajduje się również wewnętrzna sieć telefoniczna z telefonem na korbkę z 1905 roku, a wieczorami goście mogą uczestniczyć w wieczorkach przy muzyce.